Весілля грали в пору затишшя землеробських робіт, тобто, в зимовий час. Батьки нареченої, зустрічаючи сватів, споруджували у дворі будинку невелику снігову гірку, яка поливалася водою. На вершині крижаної твердині стояла наречена в оточенні подруг. Завданням нареченого було під крики “Гірка!” забратися за допомогою друзів наверх і прорватися до нареченої, щоб поцілувати її.
Забобонне ставлення людей до деяких чисел знайшло відображення у весільній символіці. Найголовніше, щоб день церемонії не припадав на «чортове» 13-е число. КОЛЬЦОКольца для вінчання повинні бути з одного металу, гладкими, без каменів і гравіювання. Тоді, згідно весільним прикметами, і життя молодят буде рівною, без єдиної перешкоди на їхньому шляху. Саме кільця зберігають подружжя від негараздів, стресів, хвороб, заздрості — тому їх носять, не знімаючи. Якщо ви – патріоти своєї країни, то весільний сценарій можна урізноманітнити різними традиціями, властивими вашому народу. Наприклад, весілля в українському стилі – весільну сукню ручної роботи, прикрашене вишивкою національними візерунками, бісером.
Є припущення, що гірко буває молодим, які стільки років прожили нарізно один без одного. Несолодко і батькам, які розлучаються з дочкою і сином і проводжають їх в нову самостійне життя. За однією з версій, гості також люблять прикидатися, що їм «гірко» від несмачних страв на весільному столі. А солодко їм стане тільки від поцілунків нареченого і нареченої. Гість, випивши чарку, кричав “гірко!” І вимагав від нареченої поцілунку. Вважалося, що таким чином чарівна дівчина може напій підсолодити.
Організація весілля
Зупиняючись, молоді п’ють з гостями шампанське і б’ють келихи на щастя. Існує дуже гарна традиція відпускати на волю пару білих голубів. Раніше ми повідомляли, що Ірина Білик переклала свій легендарний хіт “Мы будем вместе”. “Одного разу вона запросила мене на концерт у Львові, це був благодійний захід пам’яті Кузьми. Я приїхав і подарував їй квіти, ми з нею поспілкувались”, – розповів він. Дякуємо за повідомлення і за те, що читаєте Портал Експеримент.
Весільні сукні
Кажуть, наші предки дуже любили весільні забави. Одна з них за переказами і дала назву традиційного весільного сигналу для поцілунку молодят. Одночасно з першим відчутним похолоданням у національній мережі АЗК UPG розпочався продаж стійкого до низьких температур EURO DIESEL. Перша партія пального, яке компанія імпортувала з Близького Сходу, вже доступна автолюбителям на автозаправних https://inforesist.org/byvshij-twitter-obvinyayut-v-zamedlenii-trafika/ комплексах мережі. Наскільки такі автівки популярні на Буковині, чим вони приваблюють водіїв і чи достатньо в регіоні місць для підзарядки – далі. Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження. Відразу після реєстрації молодожони відправляються кататися по красивих місцях міста.
Робила вона це, обходячи столи з підносом, де стояли чарки з горілкою. У дворі будувалася гірка з льоду, на вершині якої стояла наречена. Наречений повинен був вибігти по слизькій частині і дістатися до своєї судженої, закріпивши перемогу поцілунком. Супроводжувалася гра веселими криками гостей «Гірка! », Які, якщо вірити цій версії, згодом і трансформувалися в «Гірко». Іншим же вкрай вдалим періодом для проведення весіль вважався свято Червона гірка, назва якого так само могло послужити основою для походження традиції.
Також співачка показувала фото свого підрослого сина Табзіра. Чоловіка, який зробив пропозицію артистці, звуть Микола Онищук. У сторіс він розповів, що на обручці, яку подарував співачці, зроблене гравіювання “не Одинокая”.
Нечиста сила слухала, отримувала насолоду і, задоволена, йшла геть, шукати щасливчиків … Предки наші не тільки бавитися любили, але і ще були дуже забобонними, і що є сили вірили в злих духів, що обожнюють підлаштовувати мерзенні капості мирно звеселяючий народу. Чоловік вирішив придбати букет зі 101 троянди, замовив каблучку з діамантом і вийшов на сцену під час концерту.
Хлопці і дівчата, які вирішили одружитися, в цей час влаштовували весільні забави для своїх рідних і гостей. На вулиці будували величезну крижану гірку, а на її вершині очікувала свого обранця дівчина. За командою гостей, кричущих “гірка”, наречений кидався до нареченої. Але його шлях по крижаній горі був зовсім не простим.
З усіх українських весільних традицій саме поцілунки під гучні крики «Гірко! За його словами, поштовхом до зародження почуттів стали уроки вокалу, які почав брати дев’ять місяців тому. Тоді він виконував пісні Ірини Білик та позначав її у своїх розповідях у соцмережах. Весільна” було створене за допомогою штучного інтелекту. Зараз час, коли гроші краще задонатити на потреби армії. Я хотів реалізувати щось яскраве і веселе з абсолютно нульовим бюджетом. А кричати свідкам в залежності від регіону можуть “солодко!” або “кисло!”, тільки це не змінює суть справи.
Гостей теж можна попросити одягти національний одяг. Зал кафе потрібно прикрасити в національному стилі. Музиканти виконують традиційні українські пісні. Найпоширеніше пояснення традиції кричати «Гірко! » На весіллі зводиться до того, що своїми поцілунками наречений і наречена повинні підсолодити нібито гірку їжу.